شما بدون تسلط بر خود نمی توانید فاتح دیگران باشید.
خوش آمدید - امروز : شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷
خانه » دسته‌بندی نشده » هشدار درباره شارژ بی نهایت برای کاربران تلگرام در ایران – دانلود

اطلاعیه سایت

هشدار درباره شارژ بی نهایت برای کاربران تلگرام در ایران – دانلود

دانلود نوحه :

کاربران تلگرام در ایران مراقب این باج افزار باشند!

باج افزاری در حال گسترش است که از طریق برنامه ها و کانال های تلگرام منتشر می شود و لازم است کاربران در صورت مشاهده این برنامه ها از دانلود و نصب آنها خودداری کنند.source - هشدار درباره شارژ بی نهایت برای کاربران تلگرام در ایران – دانلودایران” usemap=”#sourcemap”/>

 باج افزار اندروید ی جدیدی که گونه ای از باج افزار ایرانی-روسی زئوس به حساب می آید با سرعت بالایی در حال گسترش در پیام رسان تلگرام و وب سایت هاست. تاکنون نسخه اولیه این بدافزار منتشر شده است که در آن عبارت رمز درخواستی در کد قرار گرفته است و می توان آن را با تحلیل کد به دست آورد.

نبود نظارت درست برروی کانال ها و برنامه های منتشر شده در تلگرام باعث به وجود آمدن بازارهای سیاهی شده است که بدافزارهای مختلف از هکرهای روسی خریداری شده و با کمی تغییر در شکل آن و ترجمه برخی عبارات به فارسی به طور عمومی تحت عناوینی فریبنده منتشر می شوند. باج افزار موردنظر نیز، که خود را نوعی از باج افزار زئوس معرفی کرده، در کانال های تلگرامی در حال فعالیت است.

نحوه انتشار برنامه مخرب و لیست برنامه های آن

براساس تحقیقات منتشر شده در وب سایت مرکز ماهر (مدیریت امداد و هماهنگی رخدادهای رایانه ای)، کانال ها و گروه هایی ایجاد شده است که در آن ها بدافزارها به فروش می رسند. رایج ترین این برنامه ها، بدافزارهای روسی هستند که کد آن ها به افراد مختلف فروخته می شود و آن ها نیز با داشتن اندک دانش برنامه نویسی قادرند برنامه را تغییر داده و به صورت بدافزار ایرانی، تحت عناوین مختلفی از کاربران سوءاستفاده کنند.

این پست را هم ببینید:  تروریست‌های دنيا در زنجیر دانش آموزان

همچنین بخوانید : زنده شدن مرده در هنگام تشییع جنازه اش + تصاویر

یک نمونه از برنامه مخرب مربوط به این باج افزار که توزیع شده، در شکل زیر آمده است:

%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1%D8%A7%D9%86 %D8%AA%D9%84%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%85 %D8%AF%D8%B1 %D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86 - هشدار درباره شارژ بی نهایت برای کاربران تلگرام در ایران – دانلود

کاربران تلگرام در ایران مراقب باشند

مرکز ماهر همچنین لیستی از برخی از نمونه های یافت شده از این باج افزار را منتشر کرده است. لازم است کاربران اینترنتی دیدن این عناوین در کانال های تلگرام و وب سایت های موجود از دانلود و نصب این برنامه ها اکیدا خودداری کنند.


منبع:zarhoon.ir
گرداوری :دانلود نوحه

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز