ایستایی وجود ندارد ، هر چه هست جوشش و جاری بودن است.
خوش آمدید - امروز : یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶
خانه » دسته‌بندی نشده » دستگیری دختر فلج مغزی جنجال برانگیز شد! – دانلود

اطلاعیه سایت

دستگیری دختر فلج مغزی جنجال برانگیز شد! – دانلود

دانلود نوحه :

بازداشت جنجالی دختر فلج مغزی ۱۰ ساله توسط ماموران کنترل مرزی آمریکا!

یک دختر ده ساله اهل مکزیک و مبتلا به فلج مغزی که والدینش او را مدتی پس از تولد بدون مجوز از مکزیک وارد آمریکا کردند پس از آنکه مجبور شد برای عمل فوری کیسه صفرا از یک ایستگاه کنترل مرکزی در جنوب ایالت تگزاس رد شود، دستگیر شد و به احتمال زیاد با خطر اخراج از آمریکا روبرو است.source - دستگیری دختر فلج مغزی جنجال برانگیز شد! – دانلوددختر فلج” usemap=”#sourcemap”/>

بر این اساس، گروه های حامی مهاجران به پرونده روزا ماریا هرناندز معترض و معتقد هستند پلیس کنترل مرزی باید در قبال موارد کودکان مریضی که بدون مجوز در آمریکا هستند ولی به درمان پزشکی نیاز دارند رفتار متفاوتی داشته باشد.

- دستگیری دختر فلج مغزی جنجال برانگیز شد! – دانلوددختر فلج مغزی” src=”http://files.namnak.com/users/lm/aup/201710/480_pics/%D8%AF%D8%AE%D8%AA%D8%B1-%D9%81%D9%84%D8%AC-%D9%85%DA%A9%D8%B2%DB%8C%DA%A9%DB%8C.jpg” alt=”روزا ماریا هرناندز” width=”355″ height=”236″/>

همچنین بخوانید : همکاری بهاره رهنما با همسر جدیدش جنجال برانگیز شد!

دستگیری روزا ماریا هرناندز دختر فلج مغزی

وکیل خانواده هرناندز گفت:ماموران گشت مرزی آمریکا این دختر مکزیکی را به همراه دخترعموی او به یک بیمارستان کودکان در ۲۴۰ کیلومتری محل بازداشت آنها بردند و در تمام مدت جراحی وی را تحت نظر قرار دادند و از نزدیک شدن اقوام ماریا به اتاق محل نگهداری وی جلوگیری کردند. ماموران پس از عمل، ماریا را به یک مرکز فدرال مخصوص نگهداری کودکان بی سرپرست انتقال دادند.

پدر و مادر ماریا هرناندز در سال ۲۰۰۷ و در زمانی که وی به تازگی متولد شده بود به امید درمان دخترشان به صورت غیرقانونی وارد آمریکا شدند. آنها ماریا را به همراه دخترعمویش که شهروند آمریکا است و می تواند از موانع کنترل مرزی عبور کند به بیمارستان فرستادند.

این پست را هم ببینید:  تعرض سرایدار به دختر بانو خانم 8 ساله دبستانی


منبع:zarhoon.ir
گرداوری :دانلود نوحه

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز