قدر زمان حال را بدانید که گذشته هرگز برنمی گردد و آینده شاید نیاید.(گالیله)
خوش آمدید - امروز : شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷
خانه » دسته‌بندی نشده » دانلود نمونه سوال نوبت اول فارسی پنجم ابتدایی – دانلود

اطلاعیه سایت

دانلود نمونه سوال نوبت اول فارسی پنجم ابتدایی – دانلود

دانلود نوحه :

porsesh farsi nobat aval - دانلود نمونه سوال نوبت اول فارسی پنجم ابتدایی – دانلوددانلود نمونه سوال نوبت اول فارسی پنجم” width=”350″ height=”220″/>

دانلود نمونه سوال نوبت اول فارسی پنجم ابتدایی که به صورت کامل و همچنین با جزئیات برای شما توضیح داده شده است و هر کدام از سوالات نیز به روش و نتیجه آن برای شما آورده شده است.

دانلود نمونه سوال نوبت اول فارسی پنجم ابتدایی

در این نمونه سوال سوالات زیر آورده شده است:
در عبارت های زیر معنی واژه های مشخص شده را بنویسید
یکسری واژه از درس های فارسی پنجم در قالب یک جمله آورده شده است و زیر یکی از واژه ها خط کشیده شده است و حالا دانش آموز باید معنی آن واژه را بر اساس دانش زبانی و دایره لغاتی خویش بنویسد.
جاهای خالی را با حروف ربط ) امّا نیز هم ( کامل کنید.
در دانلود نمونه سوال نوبت اول فارسی پنجم ابتدایی این سوال نیز یک سری جمله آورده شده است و از دانش اموز خواسته شده با استفاده از حروف ربط آن ها را به یکدیگر متصل کند تا دو جمله به یکدیگر وصل و لینک شوند.
گزینه ی درست را در هر سوال با علامت * مشخص کنید.
سوال سوم دانلود نمونه سوال نوبت اول فارسی پنجم ابتدایی مجموعه سوالی ست به صورت چهار گزینه ای که کلمات متضاد و سوالاتی در رابطه با فارسی پنجم ابتدایی در آن درج شده است و دانش آموز باید از میان چهار گزینه، آن گزینه ای که صحیح است را انتخاب نماید.
سوال جدید و جالبی که در این نمونه سوال مطرح شده است در بخش املا است.
به صورتی که یک متن داده شده است و از دانش آموز خواسته شده است که به این متن نمره دهد.
تعدادی از کلمات به عمد اشتباه نوشته شده است و دانش آموز باید آن ها را یافته و بر اساس آن به متنی که در اختیارش است نمره دهد.
مطمئنا هر کدام از غلط هایی که دانش آموز بتواند پیدا کند نمره ی بخصوص به خود را دارد.
سوالات دیگری که در دانلود نمونه سوال نوبت اول فارسی پنجم ابتدایی اورده شده است در رابطه با معنی کلمات و همچنین منظور جملات است که دانش آموز باید با اشراف به درس هایی که تا به امروز خوانده است به ان ها پاسخ دهد.
شماره گزاری شعر هم بخش دیگری از این نمونه سوال است.
به دانش آموز گفته شده است که یکی ازشعرهای کتاب درسی اش را حفظ نماید و سپس با استفاده از قابلیت زمانبدنی رویداد ها، بنویسد کدام یک از بیت های شعر اول و باقی بیت ها پشت سر آن آورده شده است و آن ها را بر اساس زمان شماره گزاری نماید.

این پست را هم ببینید:  عکس نوشته عاشقانه انگلیسی+متن عاشقانه انگلیسی – دانلود نوحه

برچسب ها :دانلود آزمون نوبت اول فارسی پنجم دبستان ، دانلود امتحان فارسی نوبت اول پنجم ابتدایی ، دانلود سوال ورد برای نوبت اول فارسی پنجم ابتدایی ، دانلود نمونه سوال امتحان مستمر فارسی پنجم ، دانلود نمونه سوال امتحان نوبت اول فارسی پنجم ابتدایی ، دانلود نمونه سوال جدید فارسی پنجم دبستان ، دانلود نمونه سوال فارسی بنویسیم پنجم ابتدایی ، دانلود نمونه سوال فارسی خوانداری پنجم ابتدایی ، نمونه سوال نوبت اول فارسی کلاس پنجم


منبع:zarhoon.ir
گرداوری :دانلود نوحه

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز