انسان همان می شود که اغلب به آن فکر می کند. (کوروش کبیر)
خوش آمدید - امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷
خانه » دانلود نوحه 96 » امید تاجیک و همسرش | بیوگرافی و تصاویر امید تاجیک

اطلاعیه سایت

امید تاجیک و همسرش | بیوگرافی و تصاویر امید تاجیک

دانلود نوحه :

امید تاجیک و همسرش | بیوگرافی و تصایر امید تاجیک را به همراه همه آهنگ هایش در زیر مشاهده نمایید.

بیوگرافی امید تاجیک

امید تاجیک متولد دهه شصت میباشد خواننده پاپ ایرانی بوده که به همراه برادرش امیر تاجیک وارد دنیای خوانندگی شده است و چندین قطعه آهنگ را به همراه برادرش منتشر کردند.

omid tajik 1 - امید تاجیک و همسرش | بیوگرافی و تصاویر امید تاجیک

شروع فهالیت حرفه ای

او علاوه بر خوانندگی کار تنظیم با آهنگسازی را بر عهده دارد برادرش در عرصه موزیک بسیار همکاری کرده است و یکی از مشوقهای در عرصه خوانندگی بوده است.

omid tajik 5 - امید تاجیک و همسرش | بیوگرافی و تصاویر امید تاجیک

تحصیلات

دارای لیسانس موسیقی بوده و تحصیلات خود را در دانشگاه آزاد تهران به اتمام رسانده و بعد از اخذ لیسانس وارد عرصه موسیقی شده است بیوگرافی بازیگران و هنرمندان

در ابتدای کارش دانلود کلاسهای خوانندگی شده همچنین به نوازندگی تخصص دارد برادر امیر تاجیک همیشه به عنوان یک حامی و راهنما در کنارش بوده است و بعد از اینکه کلاسهای نوازندگی را به پایان رساند با چند قطعه موسیقی دارد کار کرد و چندین آهنگ را با برادرش همکاری نمود.

omid tajik 3 - امید تاجیک و همسرش | بیوگرافی و تصاویر امید تاجیک

همکاری با برادرش

آهنگ تو هم تایید کن و بارون از جمله ها اهنگ های معروف امید تاجیک به همراه برادرش است آنها بعد از ساخت این آهنگ موزیک ویدیوی آنها هم نیست ساختمان و همین باعث شهرت امید تاجیک شد.

از آلات موسقی که این هنرمند به صورت حرفه ای تخصص دارد پیانو و گیتار میباشد و کلاس های این آلات موسیقی را پشت سر گذرانده و در حال خاضر از بهترین های ایران میباشد.

omid tajik 2 - امید تاجیک و همسرش | بیوگرافی و تصاویر امید تاجیک

او در حال حاضر به همراه برادرش فعالیت میکند و کارهای آلبوم امیر را بر عهده دارد و برخی از قطعه های البومش را بر عهده گرفته است و در این کار نیز خیلی خوب بوده و موفق عمل کرده است.محمد معتمدي

این پست را هم ببینید:  «سوفی و دیوانه» پروانه نمایش گرفت

ازدواج و همسرش

امید تاجیک همانند برادرش مجرد بوده و هنوز ازدواج نکرده است میگویند در حال حاضر بازی به موسیقی و بعد از آن و به آنچه که می خواهم به اصفهان فعلاً نمی توانم با این شرایط ازدواج کنم

omid tajik 4 - امید تاجیک و همسرش | بیوگرافی و تصاویر امید تاجیک

لازم به ذکر است که برادرش امیر نیز با اینکه پا به ۵۰ سالگی گذاشته اما هیچگاه ازدواح نکرده است و شایعات زیادی پیرامن زندگی شخصی او به وجود آمده است.


{content}


( رفتن به متن کامل کلیک کنید )
Author: {author}

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز